WYRKO,   Lublin

WYRKO - gayplaces.pl Miejsce gay friendly

średnia ocen  5.00

Adres: Lublin , ul. Sądowa 2

Informacje/Opis

Kiedy okazuje się,że nie wszędzie możemy być sobą pojawia się zapotrzebowanie na lokale takie jak ten. Bez stereotypów i negatywnych ocen.

Social

Oceń miejsce

Wskaż ocenę klikająć w gwiazdki


Opinie


 Magda  30.08.2017 13:19
Bardzo przyjazne miejsce. Wchodzac tam pierwszy raz odnosi sie wrazenie, ze widzisz sie po raz setny ze starymi znajomymi. Ekipa z drugiej strony baru rowniez bardzo otwarta, nie da sie tam czuc zle. Z checia tam wracam!:)

 Aj  30.08.2017 13:20
serdecznie polecam to miejsce, jedyne tęczowe miejsce na mapie Lublina, gdzie mozna naprawde byc soba ;-)

 Paweł  30.08.2017 15:10
Świetne miejsce! Nigdy w życiu nie byłem w klubie którym można poczuć sie naprawdę... jak u znajomego na domówce! Ludzie są tam rozni ale nigdy od nikogo nie biło agresja czy natrętnym podrywem. Poznlem wielu fajnych z którymi można pogadać na wszelkie tematy a nie tyko o ruchaniu! Rewelacyjny barman z dredami w dodatku mój imiennik :) który oprócz bardzo szybkiej obsługi spragnionych mixuje Live zajebista muzykę w tym piosenki których słuchało sie za małolata. Lokal ma dwie wady: brak płatności karta i brzydka łazienkę chodź ostatnio przeszła mały remont. Naprawdę świetne miejsce zwłaszcza po północy kiedy schodzą sie ludzie :)

 Anita Szyszka  30.08.2017 17:14
Miejsce zaangazowane w spoleczne inicjatywy, czesto uczestnicze w nich razem z partnetka. Lubimy to miejsce, polecamy i gwarantujemy,ze jest bezpieczne.

 Aga  30.08.2017 21:03
Jeśli chodzi o miejsce polecam w 100% To, że jest jedynym takim miejscem w Lublinie tylko sprawia, że czujesz się tam jak w domu, atmosfera pokojowa, przy wejściu sympatyczny ochroniarz, zero agresji, każdy kto idzie tam pierwszy raz jest mile witany, nie raz widziałam jak właścicielka rozmawia z nowo przybyłymi osobami, jeśli jesteś spoza Lublina możesz być pewny, że zostaniesz przywitany miło, za barem ludzie pozytywni, nigdy nie spotkałam się z jakimkolwiek złym nastawieniem czy traktowaniem w zły sposób kogokolwiek. Właścicielka miła, zawsze na chwilę się zatrzyma i pogada z każdym, pyta ludzi czy wszystko ok, czy czegoś nie potrzebują. Generalnie ocena 5/5, zgodzę się z kolegą niżej, że brak terminala jest minusem aczkolwiek łazienki już po remoncie i nie mam żadnych zastrzeżeń :) Nawet jeśli ktoś pójdzie sam to zawsze znajdzie się ktoś do towarzystwa, ludzie są tam uśmiechnięci i zawsze pozytywni, bawią się, piją i wszyscy są zadowoleni. Jeśli tam nie byłeś to masz czego żałować!

 Eryk  30.12.2017 00:17
super miejsce, jesteście wspaniali