Strefa Bytu Centrum Psychoterapii i Rozwoju,   Katowice

Strefa Bytu Centrum Psychoterapii i Rozwoju - gayplaces.pl Miejsce gay friendly

 brak ocen

Miejsce zostało dodane przez użytkowników. Jeśli nie powinno się tu znaleźć lub podane informacje są błędne, skontaktuj się z nami.

Adres: Katowice , ul. Czesława Miłosza 2

Informacje/Opis

Psychoterapia jest nie tylko cyklem spotkań i rozmów z naszymi psychologami i psychoterapeutami. To jednocześnie osobista podróż pacjenta – wymagająca poczucia bezpieczeństwa i psychicznego komfortu. Ta droga, pokonywana wspólnie z terapeutą, jest drogą zmierzającą do osiągnięcia celów terapii i bardzo często równowagi w życiu. Posiada ona ogromne znaczenie zarówno dla klienta, jak i psychoterapeuty. Dlatego tak ważne w każdej terapii psychologicznej jest otoczenie, w której ma ona miejsce i panująca podczas spotkań atmosfera otwartości, uważności i szacunku.

W naszej pracy przestrzegamy kodeksu etyki zawodu psychologa. Chcemy, abyś mógł odzyskać równowagę psychiczną i dobre samopoczucie w najlepszych ku temu warunkach. Twoi najbliżsi również będą mogli czuć się u nas swobodnie – ciepła i kameralna atmosfera naszych gabinetów pozwoli nie tylko poczuć im się komfortowo, ale pomoże skupić się na własnych problemach. Dogodna lokalizacja oraz parking bezpośrednio przed budynkiem Centrum, klimatyzowane gabinety – to również oferujemy, dbając o naszych klientów.

Zapewniając Ci odpowiednie warunki do rozmowy z naszymi psychologami i psychoterapeutami, będziesz mógł w skupieniu zastanowić się nad sobą oraz swoimi problemami. Terapia to współpraca, która wymaga wysiłku, jednocześnie dając szansę lepszego poznania siebie, uspokojenia oraz zrozumienia siebie w interakcji z innymi. W Strefie Bytu staramy się stworzyć warunki, w których będziesz mógł poczuć się bezpiecznie, a one otworzą Ci możliwość pracy nad sobą.

Strona internetowa www.strefabytu.pl

Oceń miejsce

Wskaż ocenę klikająć w gwiazdki


Opinie

Jeszcze nikt nie ocenił tego miejsca.