O nas

miejsca przyjazne LGBT+

GayPlaces.pl to zbiór miejsc przyjaznych osobom LGBT+ W naszym katalogu łatwo odnajdziesz hotele, lokale gastronomiczne, kawiarnie, organizacje czy inne miejsca/usługi z przyjazną i tolerancyjną atmosferą.

Działamy nieprzerwanie od 2015 roku a naszym celem jest stworzenie tęczowego przewodnika po całej Polsce. Mamy nadzieję, że nasza mapa okaże się pomocna podczas Twoich wizyt w różnych częściach kraju lub odkrywaniu nowych miejsc w Twoim mieście. Staramy się aby katalog dostarczał sprawdzonych informacji na temat miejsc będących w bazie – wizytówki są w większości przez nas weryfikowane, a ich umieszczenie na stronie poprzedzone jest często kontaktem z właścicielem.

Tworzymy portal z Wami i dla Was dlatego zachęcamy do proponowania nowych miejsc i pozostawiania ocen, co szczególnie może się przydać innym odwiedzającym.

Wizytówka na GayPlaces.pl jest całkowicie darmowa, jeśli chcesz aby Twoja restauracja, klub, hotel lub inny rodzaj miejsca/usługi się u nas pojawił napisz do nas (kontakt@gayplaces.pl) lub wypełnij formularz na naszej stronie.

GayPlaces.pl nastawione jest na dostarczenie jak najbardziej rzetelnych informacji o lokalizacjach. Nie pobieramy żadnych opłat a utrzymujemy się z środków własnych. Jeśli jednak chciałbyś wesprzeć nas w rozwoju mapy zapraszamy do zakupów w naszym sklepie – sklep.gayplaces.pl – dochody z tego sklepu przeznaczone są na rozwój platformy oraz wspieranie marszy oraz parad równości. Od kilku lat wspieramy m.in. Warszawską Paradę Równości

Katalog cały czas się powiększa, jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do obserwowania naszego Facebooka i Instagrama

Zapraszamy do katalogu!